Diety od Brokuła

Catering dla szkół
i przedszkoli 

Pan Brokuł wie, jak wielkie znaczenie dla rozwoju dzieci ma zdrowa i zbilansowana dieta. Odpowiednie żywienie milusińskich zapewniać ma nie tylko zrównoważony rozwój fizyczny i emocjonalny, ale także wzmacniać ich naturalną odporność.

Prowadzisz przedszkole i szukasz godnego zaufania dostawcy posiłków dla swoich podopiecznych? A może Twoje dziecko wraca ze szkoły/przedszkola głodne lub po raz kolejny skarży się na niesmaczny obiad?

Napisz do nas i dowiedz się o możliwości współpracy:
dladzieci@dietyodbrokula.pl, lub przez formularz

Współpracując z Fundacją Brokuła stworzyliśmy nowość na polskim rynku cateringów dla dzieci. Nasza propozycja to nie tylko posiłki, którym można ufać, ale także solidna dawka wiedzy z zakresu racjonalnego odżywiania i zdrowego trybu życia podana w przystępny dla nich sposób.

Spotkania z dietetykiem, warsztaty kulinarne z profesjonalnymi kucharzami, angażujące pomysły na zajęcia, ciekawostki na temat kuchni świata - to wszystko jako dodatek do codziennej diety naszych pociech.

Zdrowe posiłki

Nasze menu cateringu dla placówek edukacyjnych opracowywane jest przez doświadczonych dietetyków, dla których priorytetem jest zapewnienie dzieciom odpowiednio zbilansowanej, smacznej, urozmaiconej i zgodnej z zasadami zdrowego żywienia diety.

Najwyższa jakość

Przygotowywane przez nas posiłki dla szkół i przedszkoli to gwarancja świeżych produktów najwyższej jakości, odpowiedniej podaży składników odżywczych, bezpieczeństwa na każdym etapie gotowania i transportu, a także smaku i wyglądu dań.

Dobre nawyki żywieniowe

Kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych to ogromna odpowiedzialność, dlatego warto powierzyć to specjalistom. Nasz catering to nie tylko odpowiednio zbilansowana dieta, ale także ogromna frajda z poznawania smaków kuchni świata.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu celem dostosowania
naszej oferty do Państwa potrzeb.


Catering dla szkół i przedszkoli dostarczamy na terenie Rumi, Redy,
Wejherowa, Gdyni, Gdańska i okolic
.

*Wypełnienie zaznaczonych pól jest wymagane

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest Diety od Brokuła Torłop Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem: 0000854068, posiadająca NIP: 527-293-32-40. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w Naszej zakładce dotyczącej RODO zamieszczonej pod adresem: http://dob.localhost/obowiazek-informacyjny-rodo/

* Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

Catering dla szkół
i przedszkoli

+48 509 030 073
dladzieci@dietyodbrokula.pl