Diety od Brokuła

Diety inne niż wszystkie

Otrzymujesz zdrowe i różnorodne posiłki

Nasi kucharze i dietetycy dbają o to, by menu było nie tylko odpowiednio zbilansowane, ale też zróżnicowane. Z nami odbędziesz podróż po kuchniach świata nie ruszając się z domu. Co więcej, nie grozi Ci nuda – w naszych pudełkach nic dwa razy się nie zdarzy.

Oszczędzasz czas i pieniądze

Robimy za Ciebie zakupy, gotujemy i dostarczamy pyszne jedzenie pod same drzwi, tak abyś Ty mógł cieszyć się wolnym czasem. Oprócz tego płacisz mniej za prąd, gaz oraz wodę. Masz również pewność, że w Twojej kuchni nic nie będzie się już marnować.

Masz pewność, że dbamy o jakość i bezpieczeństwo

Jako jedna z niewielu firm nie korzystamy z usług pośredników na żadnym etapie produkcji i dostawy. Mamy sprawdzonych dostawców i pełną kontrolę nad jakością przygotowywanych posiłków, a nasza flota blisko stu auto-chłodni gwarantuje, że wszystko dojeżdża do Ciebie świeże.

Tworzysz z nami ekipę brokuła

Jesteś członkiem zaangażowanej i aktywnej społeczności, która ma realny wpływ na to, w jakim kierunku rozwija się Brokuł. Na naszych mediach społecznościowych możesz nie tylko obserwować co robimy, ale również dzielić się swoimi pomysłami oraz brać udział w organizowanych przez nas i naszych przyjaciół wydarzeniach.

Dopasowujesz dietę do swoich potrzeb i stylu życia

Nasza oferta jest zaprojektowana tak, abyś mógł wybrać coś skrojonego dokładnie na Ciebie! 5 posiłków dziennie to za dużo? Chcesz samodzielnie gotować kolacje więc dietę zabierasz tylko do biura? Będziesz uzupełniać naszą dietę swoimi sprawdzonymi smakołykami? Dużo trenujesz i poza jedzeniem wspomagasz się odżywkami? A może po prostu nie masz pomysłu na obiady i niczego więcej nie potrzebujesz? U nas każdy znajdzie coś dla siebie.

Możesz samodzielnie zarządzać swoją dietą

Dzięki Panelowi Klienta, za pomocą telefonu lub komputera aktywujesz, zawieszasz lub zmieniasz rodzaj diety w dowolnym momencie jej trwania! Ponadto, kiedy tylko chcesz - sprawdzasz menu na kolejne dni, oceniasz posiłki, zbierasz punkty w programie lojalnościowym i wymieniasz je na rabaty.

Nasze diety przygotowywane są ze szczególną starannością i dbałością o każdy szczegół. Zapewniamy różnorodność, doskonałą jakość oraz przestrzeganie zasad zdrowego odżywania. Wspieramy naszą wiedzą oraz umożliwiamy konsultacje z dietetykiem, który pomoże Wam w doborze odpowiedniej kaloryczności. Od 2017 roku działamy pod tą samą marką! Nieustannie pracujemy nad tym, aby spełniać oczekiwania najbardziej wymagających osób. Słuchamy sugestii naszych Klientów i zmieniamy się dla Was!

Najniższe ceny

Nie powinni się jednak Państwo martwić o jakość oferowanych przez nas produktów. Działamy na niskiej marży, a naszym hasłem jest zdrowa żywność w cenie dostępnej dla każdego. Istnieje możliwość zamówienia pakietów próbnych, celem zapoznania się z oferowanym przez nas jedzeniem.

Czas

Wszystkie posiłki przyjadą do Twojego domu/miejsca pracy w nocy – tak, byś rano mógł cieszyć się śniadaniem. Czas zaoszczędzony na przygotowaniu jedzenia można przeznaczyć na rozwój, bliskich, hobby. Posiłki dostarczamy w atestowanych pojemnikach, które można podgrzewać w mikrofali.

Różnorodność

Nasi kucharze pracowali wcześniej w renomowanych trójmiejskich restauracjach. Mamy specjalistów kuchni tajskiej, włoskiej, francuskiej jak i regionalnej – polskiej. U nas nie tylko zjesz jak u mamy, ale także wybierzesz się w podróż po kuchniach świata. Posiadamy ponad 300 unikatowych menu!

Świeżość

Gwarantujemy wysoką jakość jedzenia. Pracujemy z najlepszymi pomorskimi dostawcami żywności, na których do tej pory się nie zawiedliśmy. Zachowujemy też ciąg chłodniczy na każdym etapie przygotowywania i dostarczania posiłków, dzięki czemu jedzenie nie psuje się mimo braku konserwantów.

Zdrowie

Do naszych posiłków nie dodajemy żadnych konserwantów! Całość jest przygotowywana zgodnie z zasadami zdrowego żywienia. Jedzenie przechodzi obróbkę w technice konwekcji, co zapewnia wysoką przyswajalność i minimalny spadek wartości odżywczych. Jeśli do tej pory nie dbałeś o dietę, po tygodniu z naszym jedzeniem powinieneś czuć się lżej i mieć lepsze samopoczucie.

Nasza flota

Posiłki przyjeżdżają do Państwa specjalnie przystosowanymi do tego celu samochodami-chłodniami wyposażonymi w agregaty chłodnicze firmy ZANOTTI. Nasi kierowcy codziennie odbierają przygotowane paczki bezpośrednio z chłodni i dostarczają je wprost pod Państwa drzwi.