Diety od Brokuła

Catering
świąteczny

Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne, świąteczne menu.

Nasz catering świąteczny obejmuje: zupy, dania mięsne, dania rybne, wegetariańskie, dodatki i sałatki oraz ciasta.

Zamówienie dostarczy kierowca w specjalnie przygotowanych pojemnikach w nocy z 22 na 23 grudnia, pod wskazany adres. Zamówienia dowozimy na terenie całej Polski, w obrębie dostaw cateringu dietetycznego, a zamówienia dla klientów zamieszkujących na terenie Trójmiasta i okolic tj. powiatów:
- gdańskiego,
- puckiego,
- wejherowskiego
- kartuskiego
- lęborskiego
catering świąteczny zostanie dowieziony w Wigilię, tj. w dniu 24.12.2022r. do godziny 13.00.

Opłata za dostawę 7 zł dotyczy każdego klienta.

Wszystkie zamówienia dostarczamy z zachowaniem odpowiednich procedur w zakresie przechowywania oraz transportu żywności.

Zamówienie należy złożyć do 13 grudnia, poprzez formularz kontaktowy lub mailowo na adresokolicznosciowy@dietyodbrokula.pl. W celu sfinalizowania zamówienia skontaktuje się z Państwem opiekun klienta Działu cateringu okolicznościowego.

Uwaga: Zamówienia na Catering świąteczny, nie można opłacić przez panel klienta, tylko standardowym przelewem po uprzednio wystawionej fakturze przez Dział cateringu okolicznościowego.

Regulamin promocji świątecznej

Oferta świąteczna

Zapoznaj się z naszą ofertą cateringową poniżej. W razie potrzeby możesz dodać interesujące Cię dania do formularza kontaktowego.
*Wykaz alergenów po złożeniu zapytania o ofertę.

Wybierz kategorie:

# Danie Cena za
porcję
Ilość Cena
całościowa
Dodaj do
formularza
. #

Wróć do Oferty Cateringowej

Skontaktuj się z nami

Możesz się z nami skontaktować mailowo, telefonicznie lub korzystając z poniższego formularza. Podaj w formularzu swoje dane (możesz również uwzględnić interesujące Cię dania oraz ich ilości). Pozwoli nam to lepiej przygotować się do szczegółowego omówienia Twojego zamówienia.

Lista wybranych produktów Ilość Cena Edytuj Usuń
Edytuj Usuń
Cena całkowita:
Cena całkowita nie zawiera pozycji do indywidualnej wyceny. Nasz przedstawiciel skontaktuję się z Tobą w celu ustalenia cen.

*Wypełnienie zaznaczonych pól jest wymagane

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest Diety od Brokuła Torłop Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem: 0000854068, posiadająca NIP: 527-293-32-40. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w Naszej zakładce dotyczącej RODO zamieszczonej pod adresem: https://dietyodbrokula.pl/obowiazek-informacyjny-rodo/

* Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

Dział Cateringu Okolicznościowego

+48 58 727 27 37
okolicznosciowy@dietyodbrokula.pl

Infolinia czynna
Poniedziałek - Piątek 9:00 - 15:00

Catering Okolicznosciowy od Brokula - Profesjonalny Sprzedawca Oferteo.pl