Skip to content

Nowy Brokułowy Panel Klienta! Zarejestruj się już teraz i zarządzaj swoją dietą jak chcesz!

Przewozimy chłodniami. Dowiedz się więcej na naszym kanale YouTube

Office

40,00 zł
Najszybszy możliwy termin aktywacji będzie uwzględniony dokonując płatności przez Przelewy24 Wybierz pierwszy dzień

Koszt zamówienia**

* Dieta na sobotę jest dostarczana razem z dietą piątkową. Jest to zdublowana dostawa tego samego pakietu. W przypadku pakietu 5-dniowego, jeśli dieta ma rozpocząć się od poniedziałku i trwać do soboty należy wybrać 6 dni z sobotą.

** Koszt zamówienia nie uwzględnia kosztów dostawy. Do pakietów należy doliczyć koszt dowozu w wysokości 6 zł/ dzień. W przypadku zamówienia kilku diet pod jeden adres, koszt dowozu liczymy jednorazowo. Cena zestawu próbnego (1-dniowego) zawiera już koszt dowozu.

Jesteś korporacyjnym Ninja? Wychodzisz rano bez śniadania żeby zdążyć na spotkanie? Nie masz czasu albo ochoty na codzienne przygotowywanie posiłków do pracy? Chwytasz w biegu hot doga lub nie możesz oprzeć się batonikom z automatu? Zmień to i koniecznie zadbaj o swoją dietę. Wybierając ten zestaw otrzymasz trzy zbilansowane posiłki, które pozwolą Ci pracować na pełnych obrotach przez cały dzień!

  • Office wersja M i XL
  • Office wege wersja M i XL
Pakiet office

Pakiet office / Wege pakiet office

Jest to zestaw dla osób, które chętnie jedzą kolację we własnym zakresie. W jego skład wchodzą 3 posiłki (I śniadanie +II śniadanie + obiad). Zapewnia energię fizyczną i umysłową na wiele godzin. Trzy pełnowartościowe posiłki to zastrzyk energii dla ciągłego utrzymania jej na wysokim poziomie. Zbilansowane menu skutecznie pomoże wyeliminować chęć podjadania słodyczy i słonych przekąsek. Wieczorem to Ty decydujesz, czy ugotujesz coś sam czy zjesz na mieście.

  • wersja M – ok. 1100 - 1400 kcal
  • wersja XL – ok. 1400 - 1700 kcal