Diety od Brokuła

Stwórz własną dietę z wyborem menu

Samodzielnie zdecyduj z ilu dań będzie się składać Twoja dieta i jak będzie wyglądało Twoje menu. Dzięki możliwości wyboru zarówno rozmiaru, jak i rodzaju każdego z posiłków, dopasujesz dietę do swoich wymagań, jak nigdy dotąd. Podane wartości kaloryczne są jedynie orientacyjnie, ostatecznie to Ty wybierasz ile kalorii będzie miał Twój pakiet. Dieta w 100% po Twojemu.

Po złożeniu zamówienia możesz wybrać menu swojej diety pudełkowej w zakładce Zarządzaj dietami po zalogowaniu w Panelu Klienta. Niektóre z kategorii, już w trakcie trwania zamówienia, można łatwo wymieniać na inne, co daje Ci jeszcze większy wybór i większe możliwości.

Wybierz ilość i rodzaje posiłków Twojej diety z wyborem menu

Wybierz długość diety i daty dostaw

Wybierz długość diety:

Zapłać BLIKIEM, kartą lub poprzez Przelewy 24, a zostanie uwzględniony najszybszy możliwy termin aktywacji.
Dieta na sobotę jest dostarczana razem z dietą piątkową. Istnieje wówczas możliwość wyboru różnych posiłków z piątkowego menu. W przypadku pakietu 5-dniowego, jeśli dieta ma rozpocząć się od poniedziałku i trwać do soboty należy wybrać 6 dni z sobotą.
Koszt zamówienia nie uwzględnia kosztów dostawy. Do pakietów należy doliczyć koszt dowozu w wysokości 8 zł / dzień. W przypadku zamówienia kilku diet pod jeden adres, koszt dowozu liczymy jednorazowo.
Dieta z wyborem menu
Ilość posiłków:
Kaloryczność: - Wartość orientacyjna
Długość i okres trwania diety: -
Podsumowanie
Koszt / dzień: -
Razem:
0,00 zł