Skip to content

Nowy Brokułowy Panel Klienta! Zarejestruj się już teraz i zarządzaj swoją dietą jak chcesz!

Przewozimy chłodniami. Dowiedz się więcej na naszym kanale YouTube

Home

25,00 zł
Najszybszy możliwy termin aktywacji będzie uwzględniony dokonując płatności przez Przelewy24 Wybierz pierwszy dzień

Koszt zamówienia**

* Dieta na sobotę jest dostarczana razem z dietą piątkową. Jest to zdublowana dostawa tego samego pakietu. W przypadku pakietu 5-dniowego, jeśli dieta ma rozpocząć się od poniedziałku i trwać do soboty należy wybrać 6 dni z sobotą.

** Koszt zamówienia nie uwzględnia kosztów dostawy. Do pakietów należy doliczyć koszt dowozu w wysokości 6 zł/ dzień. W przypadku zamówienia kilku diet pod jeden adres, koszt dowozu liczymy jednorazowo. Cena zestawu próbnego (1-dniowego) zawiera już koszt dowozu.

Nie masz czasu, aby przygotować sobie jedzenie do pracy? Jesz w pośpiechu przypadkowe posiłki? Jesteś ciągle głodny, bo podjadasz niezdrowe przekąski? A może chcesz zadbać o zdrową dietę swoich rodziców lub dzieci? Dzięki tej opcji znajdziesz i wybierzesz coś odpowiedniego właśnie dla Ciebie. Idealne zestawy do pracy, na uczelnię, w podróż służbową czy do szkoły.

Zdrowy obiadekl

Zdrowy obiadek / Wege zdrowy obiadek

Ten posiłek to pełnowartościowe danie składające się z mięsa, ryby lub w wersji wegetariańskiej warzyw strączkowych, tofu lub produktów sojowych, porcji produktu węglowodanowego (np. kaszy, ryżu, makaronu) oraz warzyw. Zawiera ok. 600-650 kcal.

Zdrowy obiadek deser

Zdrowy obiadek + deser/ Wege zdrowy obiadek + deser

Zestaw składający się z pełnowartościowego dania obiadowego oraz drugiego posiłku w formie fit deseru, traktowanego jako II śniadanie lub podwieczorek. Zestaw zawiera ok. 700-1100 kcal (w zależności od rodzaju i gęstości odżywczej deseru), dostępny również w wersji wegetariańskiej.

Zdrowy obiadek zupa

Zdrowy obiadek + zupa

Zestaw składający się z pełnowartościowego dania obiadowego oraz drugiego posiłku w formie zupy, traktowanego jako II śniadanie lub podwieczorek. Zestaw zawiera ok. 800-900 kcal.

Śniadanie, obiad, kolacja

Śniadanie + obiad + kolacja / Wege śniadanie + obiad + kolacja

Dieta przygotowana specjalnie z myślą o osobach, które nie mają czasu na przygotowywanie głównych posiłków samodzielnie, chcących we własnym zakresie zadbać o przekąski. Idealna również dla entuzjastów tradycyjnej 3-posiłkowej diety.

  • wersja M – ok. 1100-1400 kcal
  • wersja XL – ok. 1400-1700 kcal