Skip to content

Nowy Brokułowy Panel Klienta! Zarejestruj się już teraz i zarządzaj swoją dietą jak chcesz!

Przewozimy chłodniami. Dowiedz się więcej na naszym kanale YouTube

Home

25,00 zł
Najszybszy możliwy termin aktywacji będzie uwzględniony dokonując płatności przez Przelewy24 Wybierz pierwszy dzień

Koszt zamówienia**

* Dieta na sobotę jest dostarczana razem z dietą piątkową. Jest to zdublowana dostawa tego samego pakietu.

** Koszt zamówienia nie uwzględnia kosztów dostawy. Do pakietów należy doliczyć koszt dowozu w wysokości 6 zł/ dzień. W przypadku zamówienia kilku diet pod jeden adres, koszt dowozu liczymy jednorazowo. Cena zestawu próbnego (1-dniowego) zawiera już koszt dowozu.

Nie masz czasu, aby przygotować sobie jedzenie do pracy? Jesz w pośpiechu przypadkowe posiłki? Jesteś ciągle głodny, bo podjadasz niezdrowe przekąski? A może chcesz zadbać o zdrową dietę swoich rodziców lub dzieci? Dzięki tej opcji znajdziesz i wybierzesz coś odpowiedniego właśnie dla Ciebie. Idealne zestawy do pracy, na uczelnię, w podróż służbową czy do szkoły.

Zdrowy obiadekl

Zdrowy obiadek / Wege zdrowy obiadek

Posiłek ten, to pełnowartościowe danie składające się z przynajmniej 150g mięsa, dodatku w postaci węglowodanów oraz warzyw. W wersji wegetariańskiej porcja mięsa jest zastępowana pełnowartościowym białkiem pochodzenia roślinnego lub zwierzęcego. Zawiera ok. 600-650 kcal.

Zdrowy obiadek plusl

Zdrowy obiadek plus / Wege zdrowy obiadek plus

Zestaw składający się z pełnowartościowego dania obiadowego oraz drugiego posiłku (zupa lub fit deser) traktowanego jako II śniadanie lub podwieczorek. Zestaw zawiera ok. 900 kcal.

Śniadanie, obiad, kolacja

Śniadanie + obiad + kolacja / Wege śniadanie + obiad + kolacja

Dieta przygotowana specjalnie z myślą o osobach, które nie mają czasu na przygotowywanie głównych posiłków samodzielnie, chcących we własnym zakresie zadbać o przekąski. Idealna również dla entuzjastów tradycyjnej 3-posiłkowej diety.

  • wersja M – ok. 1400 kcal
  • wersja XL – ok. 1800 kcal