Skip to content

Nowy Brokułowy Panel Klienta! Zarejestruj się już teraz i zarządzaj swoją dietą jak chcesz!

Przewozimy chłodniami. Dowiedz się więcej na naszym kanale YouTube

Slim

40,00 zł
Najszybszy możliwy termin aktywacji będzie uwzględniony dokonując płatności przez Przelewy24 Wybierz pierwszy dzień

Koszt zamówienia**

* Dieta na sobotę jest dostarczana razem z dietą piątkową. Jest to zdublowana dostawa tego samego pakietu.

** Koszt zamówienia nie uwzględnia kosztów dostawy. Do pakietów należy doliczyć koszt dowozu w wysokości 6 zł/ dzień. W przypadku zamówienia kilku diet pod jeden adres, koszt dowozu liczymy jednorazowo. Cena zestawu próbnego (1-dniowego) zawiera już koszt dowozu.

Marzysz o szczupłej zgrabnej sylwetce? Chcesz utrzymać swoją wagę lub zrzucić kilka zbędnych kilogramów? Twoim celem jest ograniczenie lub wyeliminowanie z diety mięsa? Dieta SLIM jest właśnie dla Ciebie. Jest ona odpowiednia zarówno dla osób mniej aktywnych fizycznie, dążących do utraty zbędnych kilogramów lub utrzymania aktualnej masy ciała, oraz wszystkich chcących ograniczyć spożywanie posiłków mięsnych lub całkowicie z nich zrezygnować. Znajdziesz w niej więcej białka pochodzenia roślinnego, a także lekkostrawnych sałatek, koktajli i zup. Dieta Slim składa się z 5 posiłków: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Dostępna w wariantach: 1200, 1500, 2000, 2500 kcal.

Slim standard

Slim standard

Powstała po to, aby połączyć korzyści ze spożywania lekkich posiłków, z brakiem konieczności całkowitej rezygnacji z mięsa. Zapewnia optymalne pokrycie dziennego zapotrzebowania na warzywa i owoce. Dieta STANDARD może ułatwiać odchudzanie i wysmuklanie sylwetki, a także być wstępem do późniejszej całkowitej rezygnacji z mięsa.

Slim wege

Slim wege

To dieta idealna dla osób chcących całkowicie wyeliminować z diety mięso oraz ryby. Zawiera nabiał i jaja. Białko zwierzęce w całości zostało zastąpione pełnowartościowym białkiem pochodzenia roślinnego, m.in.: cieciorką, soczewicą, fasolą, bobem, soją, tofu itp. Znajdziesz w niej również nasiona i bakalie. Bazuje na świeżych owocach, warzywach, produktach pełnoziarnistych oraz zdrowych tłuszczach.

Slim wege + fish

Slim wege + fish

Jest to dieta wegetariańska wzbogacona o ryby takie jak np.: dorsz, łosoś, sandacz, tuńczyk, tilapia, makrela, śledź, oraz owoce morza np. krewetki czy kalmary

Slim gluten free

Dieta o bardzo niskiej zawartości glutenu

Dieta o bardzo niskiej zawartości glutenu jest rekomendowana dla osób z łagodniejszymi problemami układu trawiennego, osób, które z różnych przyczyn chciałyby lub powinny ograniczyć spożycie glutenu, oraz zdrowych – traktujących tę dietę jako alternatywny sposób odżywiania. Z codziennego menu wykluczone zostały produkty zawierające naturalnie gluten takie jak pszenica, pszenżyto, żyto jęczmień oraz owies. Głównym źródłem węglowodanów są produkty naturalnie bezglutenowe jak np. ryż, gryka,proso, kukurydza, amarantus, quinoa. W jadłospisie cateringu o obniżonej zawartości glutenu Diety od Brokuła znajdują się również produkty mleczne, mięso, ryby, jaja, owoce, warzywa, nasiona i orzechy, nasiona roślin strączkowych.

UWAGA: Pomimo wykorzystywania w potrawach produktów naturalnie niezawierających glutenu, dieta nie jest odpowiednia dla osób chorych na celiakię, na chorobę Dühringa, dla osób z nadwrażliwością na gluten, dla osób z nietolerancją glutenu, dla osób z ataksją glutenozależną.

* dieta może zawierać gluten

Slim lactose free

Dieta o bardzo niskiej zawartości laktozy

Dieta o bardzo niskiej zawartości laktozy to dobry sposób na zdrowe odchudzanie oraz utrzymanie masy ciała na odpowiednim poziomie. W naszej diecie wykorzystujemy nabiał bezlaktozowy np.: bezlaktozowe serki, bezlaktozowe jogurty, bezlaktozowe mleko, bezlaktozowe sery dojrzewające oraz roślinne substytuty nabiału. Dieta obfituje w nasiona i ziarna bogate w wapń np.: amarantus, nasiona chia, sezam, mak, migdały oraz suszone owoce. W jadłospisie cateringu o obniżonej zawartości laktozy Diety od Brokuła znajdują się również produkty takie jak: mięso, ryby, jaja, owoce, warzywa, nasiona i orzechy, rośliny strączkowe.

UWAGA: Dieta ta nie wyklucza występowania białek mleka krowiego, dlatego nie jest polecana osobom z alergią na wyżej wymienione białko. 

* dieta może zawierać laktozę, wynika to z zanieczyszczenia niektórych produktów np. chleby, wędliny, przyprawy.

Slim gluten lactose free

Dieta o bardzo niskiej zawartości glutenu i laktozy

Łączy w sobie założenia diety o bardzo niskiej zawartości Laktozy oraz diety o obniżonej wartości Glutenu. Idealnie nadaje się dla osób z łagodnymi objawami nietolerancji laktozy i ogólnymi – łagodnymi problemami układu trawiennego. A także tych, które powinny ograniczyć spożycie glutenu oraz laktozy. Rekomendowana jest dla osób zdrowych, które ze względów innych niż zdrowotne chcą ograniczyć laktozę i gluten ze swoich posiłków. Dieta opiera się na naturalnie bezglutenowych zbożach oraz nabiale bez laktozy. W jadłospisie znajdują się również produkty takie jak: mięso, ryby, jaja, owoce, warzywa, nasiona i orzechy, rośliny strączkowe.

* Ponieważ istnieje prawdopodobieństwo wystąpienia glutenu i laktozy w posiłkach, diety tej nie polecamy osobom chorym na celiakię, chorobę Dühringa, z nadwrażliwością na gluten, z nietolerancją glutenu, z ataksją glutenozależną, z ciężkimi objawami nietolerancji laktozy. Z uwagi na stosowanie nabiału bezlaktozowego, w daniach pojawiają się białka mleka krowiego.