Diety od Brokuła

Zaufało nam
aż 25 firm

Skorzystaj z cateringu, który oferuje
wysoką jakość i doskonałą obsługę, odciążając Cię od planowania
i przygotowywania posiłków.

Zamów catering

25+

Firmy

1000+

Posiłków

1500+

Konsumentów

Zaufali nam:

Nasze referencje

Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych

PJATK potwierdza naszą rzetelność, profesjonalizm i terminowość!

Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych

Polski Związek Kajakowy

PZK potwierdza nasz profesjonalizm oraz wysokie umiejętności organizacyjne. Zamówienie obejmowało wyżywienie i obsługę blisko 800 zawodników!

Polski Związek Kajakowy

Gminny Ośrodek Kultury w Luzinie

GOK w Luzinie potwierdza nasz wysoki poziom serwisu zarówno pod względem jakości potraw jak również obsługi!

Gminny Ośrodek Kultury w Luzinie

Stowarzyszenie Akademia Piłkarska KP GDYNIA

Stowarzyszenie Akademia Piłkarska KP GDYNIA potwierdza nasze doświadczenie w żywieniu zbiorowym! Aż 350 zdrowych i pysznych posiłków!

Stowarzyszenie Akademia Piłkarska KP GDYNIA

Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku

Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku potwierdza nasz profesjonalizm oraz wysoką jakość usług.

Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku

GSC SP. Z O.O. SP. K.

GSC uważa nas za rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego w branży cateringowej!

GSC SP. Z O.O. SP. K.

Fundacja Adaptacja

Fundacja Adaptacja również ceni sobie współpracę z nami!

Fundacja Adaptacja

Gdyńskie Centrum Sportu

GCS potwierdzają, że nasze potrawy są przygotowywane z wyjątkową starannością i dbałością o każdy szczegół!

Gdyńskie Centrum Sportu

Sprawdź, co piszą o nas nasi klienci

Złożyłem zamówienie dla dużej grupy uczniów na Zielonej Szkole. Spotkałem się z bardzo miłą i profesjonalną obsługą, spokojnie i cierpliwie ustalaliśmy zamówienie. Wszystko dotarło w umówionym terminie, posiłki były smaczne, świeże i estetycznie podane. Polecam.

Ludwik S.

Pan Brokuł od pewnego czasu króluje na naszym stole. Każdy posiłek jest królewską ucztą, smaczną, obfitą tajemniczą, rodzącą pytanie, co kucharze przygotują kolejnego dnia. Czym zaskoczą nasze podniebienia i jaka witalność zasili naszą błękitną krew. Kuchnia warta króla.

Ilona R.

Wszystko było na 5 gwiazdek! Jedzenie pyszne, obsługa świetna, finger food's pięknie podane, grill obsłużony profesjonalnie. Odebrano ode mnie naczynia które zostały z domu, nie musiałam nigdzie jechać itd. wszystko było na czas. Polecam z całego serca!

Dominika G.

Catering okolicznościowy od brokuła to pełen profesjonalizm od A do Z, od sporządzenia oferty po realizacje! Bez problemu udało się skomponować jadłospis na naszą imprezę, w dzień imprezy personel z cateringu uśmiechnięty, ładnie ubrany, zaopatrzony we własny sprzęt, a jedzenie przepyszne!

Jan S.

Od początku nawiązania kontaktu z firmą i na każdym etapie organizowania zamówionego przeze mnie cateringu pracownicy wykazywali się ogromnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Są bardzo życzliwi i pomocni, zarówno pani na infolinii jak i panowie kierowcy dowożący zamówienie. Jedzenie dotarło na czas i wszystkie potrawy były bardzo dobre, wielkość porcji bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Gorąco polecam.

Magdalena M.

Wspaniały kontakt z Panią Adrianą oraz Panem Mateuszem. Bardzo dobre potrawy, przejrzyste i bogate menu, przejrzysty cennik i oferta. Elegancka prezentacja potraw i ciast na stołach, bardzo dobre przygotowanie do transportu potraw (które pozostają ciepłe przez cały czas trwania uroczystości) i wszelkich dodatków (obrusy, zastawa stołowa, itp.). Sprawne nakrywanie stołów, punktualność i przy tym bardzo dobre ceny! Z pewnością będę polecać.

Anna F.

Catering Okolicznościowy od Brokuła, to najlepsza firma cateringowa, ponieważ jak ustalałam zamówienie, to czułam się jakbym była w salonie Coco Chanel, smak zaprezentowanego jedzenia sprawiał rozkosz podniebienia a babeczki były jeszcze cieplutkie. Obsługa natomiast nie przypominała tej od programu Gordona Ramsaya, lecz była uśmiechnięta i bardzo pomocna. Szczerze serdecznie polecamy!

Ewa W.

Fachowa i miła obsługa, zarówno Pani z którą ustalałam szczegóły zamówienia, jak i Panowie, którzy przywieźli zamówienie. Potrawy gorące i świeże, wszystkim gościom bardzo smakowały. Przy następnej okazji na pewno skorzystam z cateringu okolicznościowego od Brokuła.

Katarzyna E.

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Skorzystaj z naszej doskonałej oferty cateringowej, która zapewni Ci smaczne, świeże posiłki i profesjonalną obsługę.

Zamów catering