Diety od Brokuła

Dlaczego jedzenie w pudełkach to dobry wybór?

Dlaczego jedzenie w pudełkach to dobry wybór?

Coraz większą popularnością cieszy się jedzenie w pudełkach. Catering dietetyczny, bądź dieta pudełkowa – bo tak określa się ten model żywienia – to rozwiązanie chętnie wybierane przez osoby chcące cieszyć się szczupła sylwetką i doskonałym samopoczuciem. Dzisiaj prawie w każdym większym mieście znaleźć można firmę dostarczającą jedzenie pod wskazany adres. Co można zyskać, rezygnując z samodzielnego przygotowywania posiłków i stawiając na dietę pudełkową?

Czy dieta pudełkowa to sposób na oszczędność czasu?

Ci, którzy zdecydowali się na catering dietetyczny bardzo często podkreślają, że dzięki temu rozwiązaniu zaoszczędzili mnóstwo czasu. Stawiając na posiłki zamknięte w charakterystycznych tackach, nie trzeba w ogóle robić zakupów, a następnie gotować. Wyobraź sobie ile czasu dotychczas traciłeś na to, aby kupić potrzebne Ci produkty żywnościowe. Następnie pomyśl jak długo byłeś w kuchni, aby zamieniły się one w pyszne dania. Porównaj to z jedynie otwarciem pudełka i podgrzaniem tego, co znajduje się w środku. Bilans jest oczywisty: dieta pudełkowa wypada zdecydowanie lepiej. Czas, który zaoszczędzisz, możesz przeznaczyć na kontakt z bliskimi, czytanie książek czy naukę języka obcego. To od Ciebie zależy, co z nim zrobisz.

Czy jedzenie w pudełkach jest smaczne?

Cechą dobrego cateringu dietetycznego jest wysoka jakość posiłków, a także szeroka oferta, nie tylko obejmująca diety, ale też na przykład catering okolicznościowy, czy nawet catering świąteczny. Każde danie powstaje z najlepszych, starannie wyselekcjonowanych składników pochodzących od uznanych producentów – tak jest w przypadku naszej oferty - propozycji Brokuła. Dzięki temu ci, którzy decydują się na korzystanie z posiłków w pudełkach dostarczanych pod wskazany adres mogą być pewni, że będą jedli posiłki przygotowane z najbardziej jakościowych produktów. Ideą cateringu dietetycznego jest dostarczanie dań, które charakteryzują się określoną zawartością kalorii, a jednocześnie wszystkich niezbędnych dla organizmu składników odżywczych. Jeśli zdecydujesz się po nie sięgnąć, możesz mieć pewność, że posiłki będą zbilansowane, a dieta dostarczy odpowiednią ilość:

 

 • witamin;

 • białka;

 • węglowodanów;

 • tłuszczów.

Jaki typ diety można wybrać?

Diety od Brokuła mają szeroką ofertę, z której każdy wybierze dietę odpowiednią dla siebie. Jeśli jesteś osobą aktywną, postaw na dietę Sport, która może dostarczać od 1200 do 3500 kilokalorii. Low IG to z kolei propozycja odpowiednia dla osób stawiających na dietę o obniżonym indeksie glikemicznym. Warto pamiętać, że na ten nowoczesny model odżywiania mogą postawić również wegetarianie, a także osoby na diecie pescowegetariańskiej - wegetariańskiej z dodatkiem ryb. Szeroka rozpiętość kaloryczności sprawia, że z łatwością można dostosować dietę do potrzeb swojego organizmu.

 1. Dlaczego jedzenie w pudełkach to dobry wybór?

  Dlaczego jedzenie w pudełkach to dobry wybór?

  Coraz większą popularnością cieszy się jedzenie w pudełkach. Catering dietetyczny, bądź dieta pudełkowa – bo tak określa się ten model żywienia – to rozwiązanie chętnie wybierane przez osoby chcące cieszyć się szczupła sylwetką i doskonałym samopoczuciem. Dzisiaj prawie w każdym większym mieście znaleźć można firmę dostarczającą jedzenie pod wskazany adres. Co można zyskać, rezygnując z samodzielnego przygotowywania posiłków i stawiając na dietę pudełkową?
  Przeczytaj więcej
 2. Jakie zmiany mogą zajść w życiu osób stosujących dietę pudełkową?

  Jakie zmiany mogą zajść w życiu osób stosujących dietę pudełkową?

  Modelem żywienia, który ma coraz więcej zwolenników jest dieta pudełkowa. Powodów, dla których wiele osób decyduje się przejść na taki sposób odżywiania jest wiele. Może to być brak umiejętności kulinarnych, chęć zaoszczędzenia czasu, czy pogoń za szczupłą sylwetką. Niezależnie od motywacji stosowanie diety pudełkowej przynosi szereg zmian, które po pewnym czasie będą wyraźnie widoczne. Na co możesz liczyć, podejmując decyzję o rezygnacji z samodzielnego gotowania?
  Przeczytaj więcej