Diety od Brokuła

Catering
wielkanocny

Zamów sobie święta!

Poznaj nasze wielkanocne menu i złóż zamówienie do 15 marca do godziny 15, a dostarczymy wszystkie potrawy prosto pod Twoje drzwi.

Minimalna kwota zamówienia wynosi 200 złotych, lecz bez obaw! W ofercie znalazły się zupy, dania mięsne i wegetariańskie oraz desery, które zachwycą Twoich gości.

Zamówienie należy złożyć poprzez formularz kontaktowy, telefonicznie lub mailowo na adres okolicznosciowy@dietyodbrokula.pl.

W celu sfinalizowania zamówienia, skontaktuje się z Tobą jeden z naszych Opiekunów Klienta.

Regulamin oferty wielkanocnej

Oferta wielkanocna


*Wykaz alergenów po złożeniu zapytania o ofertę.

Wybierz kategorie:

# Danie Cena za
porcję
Ilość Cena
całościowa
Dodaj do
formularza
. #

Wróć do Oferty Cateringowej

Skontaktuj się z nami

Możesz się z nami skontaktować mailowo, telefonicznie lub korzystając z poniższego formularza. Podaj w formularzu swoje dane (możesz również uwzględnić interesujące Cię dania oraz ich ilości). Pozwoli nam to lepiej przygotować się do szczegółowego omówienia Twojego zamówienia.

Lista wybranych produktów Ilość Cena Edytuj Usuń
Edytuj Usuń
Cena całkowita:
Cena całkowita nie zawiera pozycji do indywidualnej wyceny. Nasz przedstawiciel skontaktuję się z Tobą w celu ustalenia cen.

*Wypełnienie zaznaczonych pól jest wymagane

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest Diety od Brokuła Torłop Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem: 0000854068, posiadająca NIP: 527-293-32-40. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w Naszej zakładce dotyczącej RODO zamieszczonej pod adresem: https://dietyodbrokula.pl/obowiazek-informacyjny-rodo/

* Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

Dział Cateringu Okolicznościowego

+48 58 727 27 37
okolicznosciowy@dietyodbrokula.pl

Infolinia czynna w dni powszednie
Poniedziałek - Piątek 9:00 - 15:00

Catering Okolicznosciowy od Brokula - Profesjonalny Sprzedawca Oferteo.pl

Zasięg Cateringu

Nasz Catering obejmuje:

  • obszar Trójmiasta
  • powiat gdański
  • powiat pucki
  • powiat wejherowski
  • powiat kartuski
  • powiat lęborski

Sprawdź dostępność Twojego regionu wysyłając nam zapytanie w formularzu powyżej.

Dostarczymy do Twojej lokalizacji pyszne i bezpiecznie zapakowane dania!