Diety od Brokuła

Catering
wielkanocny

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalne, wielkanocne menu.

Zamówienia przyjmowane są do 30.03.2023 r. do godziny 16:00, poprzez formularz kontaktowy, telefonicznie pod numerem telefonu +48 58 727 27 37 lub mailowo na adres okolicznosciowy@dietyodbrokula.pl. W celu sfinalizowania zamówienia skontaktuje się z Państwem opiekun klienta Działu cateringu okolicznościowego.

WAŻNE: Minimalna kwota zamówienia wynosi 100,00 zł brutto.

Dostawa produktów zamówionych w ramach cateringu wielkanocnego nastąpi na terenie Trójmiasta i okolic tj. powiatów:
- gdańskiego,
- puckiego,
- wejherowskiego
- kartuskiego
- lęborskiego

Catering wielkanocny zostanie dostarczony w dniu 08.04.2023 r., w przedziale godzinowym od 9:00 do 17:00 w specjalnie przygotowanych pojemnikach pod wskazany adres.

Koszt dostawy w wysokości 10,00 zł brutto dotyczy każdego klienta.
 Opłata liczona jest od adresu dostawy, a nie od ilości dostarczonych produktów.

Wszystkie zamówienia dostarczamy z zachowaniem odpowiednich procedur w zakresie przechowywania oraz transportu żywności.

Uwaga: Zamówienia na Catering wielkanocny, nie można opłacić przez panel klienta, a jedynie standardowym przelewem po uprzednio zaakceptowanym zamówieniu oraz przesłanej fakturze przez Dział cateringu okolicznościowego.

Regulamin promocji

Oferta wielkanocna

Zapoznaj się z naszą ofertą cateringową poniżej. W razie potrzeby możesz dodać interesujące Cię dania do formularza kontaktowego.
*Wykaz alergenów po złożeniu zapytania o ofertę.

Wybierz kategorie:

# Danie Cena za
porcję
Ilość Cena
całościowa
Dodaj do
formularza
. #

Wróć do Oferty Cateringowej

Skontaktuj się z nami

Możesz się z nami skontaktować mailowo, telefonicznie lub korzystając z poniższego formularza. Podaj w formularzu swoje dane (możesz również uwzględnić interesujące Cię dania oraz ich ilości). Pozwoli nam to lepiej przygotować się do szczegółowego omówienia Twojego zamówienia.

Lista wybranych produktów Ilość Cena Edytuj Usuń
Edytuj Usuń
Cena całkowita:
Cena całkowita nie zawiera pozycji do indywidualnej wyceny. Nasz przedstawiciel skontaktuję się z Tobą w celu ustalenia cen.

*Wypełnienie zaznaczonych pól jest wymagane

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest Diety od Brokuła Torłop Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem: 0000854068, posiadająca NIP: 527-293-32-40. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w Naszej zakładce dotyczącej RODO zamieszczonej pod adresem: https://dietyodbrokula.pl/obowiazek-informacyjny-rodo/

* Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

Dział Cateringu Okolicznościowego

+48 58 727 27 37
okolicznosciowy@dietyodbrokula.pl

Infolinia czynna w dni powszednie
Poniedziałek - Piątek 9:00 - 15:00

Catering Okolicznosciowy od Brokula - Profesjonalny Sprzedawca Oferteo.pl

Zasięg Cateringu

Nasz Catering obejmuje:

  • obszar Trójmiasta
  • powiat gdański
  • powiat pucki
  • powiat wejherowski
  • powiat kartuski
  • powiat lęborski

Sprawdź dostępność Twojego regionu wysyłając nam zapytanie w formularzu powyżej.

Dostarczymy do Twojej lokalizacji pyszne i bezpiecznie zapakowane dania!